Novinky

Pedikúra

01.01.2015 22:51
Nově se u nás můžete objednat i na pedikúru, paní Lenka se vám bude s maximální péčí a ochotou věnovat, odejdete po ošetření s nohama jako v peřinkách a budete se k nám rádi vracet.

Razítka na nehty

02.01.2013 00:00
Víte o tom, že se nehty dají vyzdobit i razítky?  Je to technika, která se aplikuje na zcela hotové gelové nebo akrylové nehty a po nanesení se překryje zdobení vrchním tekutým finish gelem, takže Vám zdobení vydrží až do další návštěvy Vaší nehtové designérky. Samozřejmě lze razítka použít i při běžné manikúře pod vrchní ochranný top lak.

Duhové nehty

20.12.2012 00:00
Novinkou, se kterou se podle slov mých zákaznic, ještě v Plzni nesetkaly, je zdobení nehtů tak, že barvy přecházejí jedna do druhé. Proto jsem toto zdobení nazvala "duhové nehty". Na nápad mne přivedla paní, která se stará o pravidelné zásobování mého studia produkty značky YOUNG NAILS. Obdivovala jsem její nehtíky, které má vždy krásně upravené a vždy s jiným vzorem či nápadem. Byly nádherně do červenooranžova jako vycházející slunce. Přestože pracuji se širokou škálou barevných třpytek, gelů a glitrů, zrovna tyhle barvičky jsem neměla. Napadlo mne vyzkoušet techniku prolínání barev s jinými...